RECENTLY SOLD
- 1/66 66
closed
$830,000
1.2%$840,000
3 Beds3 Baths2,808 SqFt880 Singler LN, Jacksonville, OR 97530
Single Family Home
Listed by Murphy Real Estate Group LLC
- 1/38 38
closed
$529,000
5.1%$502,000
3 Beds2 Baths2,008 SqFt211 Groveland AVE, Medford, OR 97504
Single Family Home
Listed by Donna Andrews & Associates
- 1/47 47
closed
$395,000
2.7%$405,500
3 Beds2 Baths1,460 SqFt689 Modoc AVE, Medford, OR 97504